İsrail’de Netanyahu karşıtları yine meydanlara indi


İsrail’de Koronavirüse Rağmen Netanyahu Karşıtları Meydanlara
İsrail’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşın Başbakan Binyamin Netanyahu karşıtı gösteriler devam ediyor. Netyahu karşıtları 17 Nisan’da yine Tel Aviv’de gösteri düzenlemişti.


TRT Haber: Otomotivde ÖTV Oranı Değişti
İsrail’de Netanyahu karşıtları yine meydanlara indi.


Koronavirüse Rağmen Meydanlara İndiler… İsrail’de Netanyahu
…kişi, yolsuzluk davası açılması nedeniyle Başbakan Binyamin Netanyahu karşıtı gösteri düzenledi. Haberler. > Dünya. > Koronavirüse rağmen meydanlara indiler… İsrail’de Netanyahu karşıtı gösteri.


İsrail’de Netanyahu Karşıtları Yine Sokaktaydı – Dünya Haberleri
karşıtları yine sokaktaydı İsrail’de Başbakan Binyamin Netanyahu’nun Binyamin Netanyahu’nun istifa etmesi için protestolara devam ediyor. Tel Aviv ve bir çok kentte binlerce İsrailli sokaklara indi.


Netanyahu’ya Tepki Büyüyor! İsrail’de on Binler Meydanlara İndi
“İşgale, ilhaka hayır, demokrasiye evet” adı verilen eylemde, İsrailliler ve İsrail vatandaşı Araplar Tel Aviv’deki Rabin Meydanı’nda bir araya gelerek Başbakan Binyamin Netanyahu’nun Batı Şeria’nın…


İsrailliler Netanyahu’ya Karşı Meydanlara İndi – SonHaberler
Koronavirüs salgınına rağmen Netanyahu karşıtları meydanlara inmeye devam ediyor. İsrail’in başkenti Tel Aviv’in Rabin Meydanı’nda toplanan bin kadar gösterici, Başbakan Binyamin Netanyahu


İsrail’de Netanyahu Nefreti! Kara Bayraklar Sokağa İndi! – Takvim
İsrail’de yeni tip koronavirüse Kovid-19 rağmen Tel Aviv’in Rabin Meydanı’nda toplanan yaklaşık bin kişi, hakkında yolsuzluk davası açılan Netanyahu aleyhinde gösteri düzenledi.


İsrail’de on Binler Netanyahu’yu Protesto Etmek İçin Meydana İndi
İsrail’de on binlerce kişi Başbakan Binyamin Netanyahu aleyhine gerçekleştirilen protestoya katıldı.


İsrail’de Netanyahu Karşıtı Gösteriler Ülke Geneline Yayılıyor
Kovid-19 salgınında ikinci dalganın etkisine giren ve işsiziliğin yüzde 20’yi aştığı İsrail’de Başbakan Netanyahu’ya karşı düzenlenen sokak gösterileri tüm hızıyla sürüyor.


İsrail’de Netanyahu Karşıtı Gösteri
Bu haber 8 kez okundu. İsrail’de Netanyahu karşıtı gösteri. Salgın nedeniyle zor günler geçiren İsrail’de işsizlik oranı yüzde 25’e kadar çıkarken, hükümet karşıtı protestolar giderek artıyor.
Autel TPMS Tool