Julia Wieniawa w bikini. Odważne zdjęcie z włoskich wakacji [FOTO]


Julia Wieniawa w bikini. Odważne zdjęcie z włoskich
Julia Wieniawa pływa w skąpym bikini. Odważne zdjęcie aktorki. Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z wakacji. Zdjęcie, które z pewnością rozgrzeje …


Julia Wieniawa w kusym bikini. Tak odważnego zdjęcia dawno …
Strona główna NEWSY Gwiazdy Julia Wieniawa w kusym bikini. Tak odważnego zdjęcia dawno nie widzieliśmy! Tak odważnego zdjęcia dawno nie widzieliśmy! Autor:


Julia Wieniawa w obłędnym bikini! “Najbardziej boska …
Julia Wieniawa doskonale wie, jak naładować akumulatory przed czekającymi ją zawodowymi wyzwaniami! Już wiadomo bowiem, że młoda aktorka i jej taneczny partner – Stefano Terrazzino – pojawią się w kolejnych odcinkach programu: „Dancing With the Stars.Taniec z Gwiazdami”, który jesienią ponownie zawita do TV po przerwie w emisji. Aby odpowiednio przygotować się do …


Julia Wieniawa wynurza się z morza w czerwonym bikini
Julia Wieniawa jest aktywna na Instagramie, a jej zdjęcia cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem. Śledzi ją już 1,7 miliona obserwujących, a ta liczba rośnie z dnia na dzień.


Julia Wieniawa w skąpym bikini. Tak odważnego zdjęcia …
Julia Wieniawa w skąpym, białym bikini. Na profilu społecznościowym Julii Wieniawy ukazało się nowe, bardzo odważne zdjęcie w białym bikini. Aktorka stanęła w kuszącej pozycji, a dół …


Julia Wieniawa w bikini. Pokazała zdjęcie z wakacji
Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie gorącymi zdjęciami z wakacji. Aktorka serialu “Rodzinka.pl” pozuje do nich w skąpym bikini. Fani młodej gwiazdy byli podzieleni.


Julia Wieniawa topless. Julia Wieniawa Sycylia
Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcie. Jest na nim topless, ubrana “tylko w litery” Od kilku dni Julia Wieniawa korzysta z uroków życia na słonecznej Sycylii.


Roksana Węgiel w skąpym bikini. Odsłoniła za dużo? [FOTO
Roksana Węgiel, 15-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior, pokazała zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini. Czy nastolatka nie pokazała za dużo?


Julia Wieniawa pokazała za dużo. Ósme zdjęcie tylko dla …
Z kolei fani, a zwłaszcza ich męska część, mają co oglądać. Albowiem ostatnim czasie Julia Wieniawa przekracza kolejne granice. W sieci pojawiły się nawet zdjęcia, na których młoda gwiazda jest całkowicie naga. Co prawda nadal aktorka zasłania najbardziej intymne części ciała, ale i tak granica jest bardzo cienka.


Wieniawa i seksowne zdjęcie w bikini. Przesadziła, faceci …
Julia Wieniawa ma 20-lat i miliony na koncie, ale przeżywa dramaty i katusze. Narzeka, że z powodu sławy nie może spontanicznie wychodzić z koleżankami na prosecco.Postanowiła więc pocieszyć się bajecznymi wakacji na Sycylii i oczywiście musiała się pochwalić w mediach społecznościowych.
OBD2 Diagnostic Tool