Nejat İşler Çukur dizisinde! Yamaç’ın baş düşmanı Çağatay rolü ile Çukur’a sürpriz karakter!


Nejat İşler Çukur Dizisinde! Yamaç’ın Baş Düşmanı Çağatay Rolü…
Behzat Ç.’de Ercüment Çözer karakterine hayat veren Nejat İşler Çukur dizisinde rol alacak. Kamuoyunun yoğun bir ilgiyle takip ettiği Çukur dizisine Nejat İşler’in transfer olduğu öğrenildi.


Nejat İşler Çukur’da! Çukur’a Bomba Gibi Transfer! – Magazin Haberleri
Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç’ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak. Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak.


Çukur’da Nejat İşler sürprizi! Çukur dizisinde Nejat İşler hangi rolde…
Çekimleri İstanbul Balat’ta yapılan dizinin başrolü Yamaç’ın yeni düşmanı Çağatay rolüne hayat verecek Peki, Çukur’da Nejat İşler’in rolü ne olacak? Çukur’da sürpriz isim: Nejat İşler!


Çukur Dizisinde Nejat İşler Sürprizi
Çukur’da izleyicilerin karşısına yine kötü adam rolü ile çıkacak Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay Erdenet olacak. Nejat İşler son olarak Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakterini oynamıştı.


Çukur’a Nejat İşler Damga Vurdu! Yamaç, Çağatay Erdenet…
Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un 82. son bölümünde Nejat İşler fırtınası esti. Finalde ise Yamaç ve Nejat İşler’in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri arasında yüzleşme yaşandı.


Nejat İşler Çukur’da! Çukur’a Sürpriz Karakter… – Adana FM
Yamaç’ın yeni düşmanı çağatay. Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak.


CNN Türk: Çukur dizisi Çağatay Erdenet karakteri kimdir? Nejat İşler
Çukur’u yok etmek isteyen karakter ilk bölümünden itibaren ses getirecek. Nejat İşler, Çukur dizisi oyuncuları arasında Çağatay Erdenet rolü ile dahil oldu.


Nejat İşler Çukur’da
Oyuncu Nejat İşler, Çukur’da yer alacak. Yamaç’ın baş düşmanı Çağatay’ı canlandıracak. çıkan ve o karakterle yeni bir diziye başlayacak olan Nejat İşler, yine “kötü adam” rolü oynayacak.


Nejat İşler Çukur Kadrosunda! Yeni Bölümde Sürpriz
Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna Nejat İşler dahil oldu. yeni bölümlerinde ‘Yamaç’ın baş düşmanı ‘Çağatay’ olarak dizide yer alacak. ortaya çıkan İşler, ‘Çağatay’ adlı karaktere hayat verecek.


Nejat İşler Çukur Dizisinde! Çağatay Karakteri Heyecan Katacak!
Ekranların sevilen ismi Nejat İşler Çukur dizisinin kadrosunda! Sevilen oyuncu İşler diziye Yamaç Koçovalı’nın düşmanı olan Çağatay karakteri ile dahil olacak ve dizinin hikayesine yeni bir soluk…
diagnostic scanner