207 milionów złotych unijnego dofinansowania do budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Podpisano umowę


207 milionów złotych unijnego dofinansowania do budowy
Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otrzymał ponad 207 milionów złotych unijnego dofinansowania do budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Mowa o 14-kilometrowym odcinku, który od lipca powstaje w ciągu drogi krajowej nr 40. Umowa o dofinansowanie z Programu Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) została zawarta pomiędzy Centrum Unijnych Projektów …


Unia Europejska dofinansuje budowę obwodnicy północnej …
Za dwa lata kierowcy pojadą nową obwodnicą Kędzierzyna-Koźla. Koszt całkowity inwestycji to 272,4 mln zł. Obwodnica powstanie przy wsparciu środków unijnych i krajowych. Dziś otrzymała 207,8 mln zł dofinansowania z Funduszy Europejskich. W podpisaniu umowy uczestniczył wiceminister Waldemar Buda. Obwodnica Kędzierzyna Koźla to ponad 14-kilometrowa droga, która będzie miała …


Unijne wsparcie dla budowy obwodnicy Kędzierzyna Koźla
Budowa obwodnicy Kędzierzyna Koźla będzie dofinansowana z funduszy Unii Europejskiej. Umowa w ej sprawie została podpisana przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, która jest beneficjentem tej umowy. Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Twitter


Opolskie: Podpisano umowę na dofinansowanie obwodnicy
Z udziałem wiceministra funduszy i polityki regionalnej Waldemara Budy w czwartek podpisano umowę na dofinansowanie budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Całkowity koszt inwestycji to 272,4 mln złotych, z czego 207,8 mln stanowić będzie wsparcie ze środków unijnych.


Obwodnica Kędzierzyna-Koźla z unijnym dofinansowaniem …
Z udziałem wiceministra funduszy i polityki regionalnej Waldemara Budy w czwartek podpisano umowę na dofinansowanie budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Całkowity koszt inwestycji to 272,4 mln złotych, z czego 207,8 mln stanowić będzie wsparcie ze środków unijnych.


Obwodnica Kędzierzyna-Koźla. Ta ważna inwestycja otrzymała …
Za dwa lata kierowcy pojadą nową obwodnicą Kędzierzyna-Koźla. Koszt inwestycji to 272,4 mln złotych. W czwartek 12 listopada inwestycja otrzymała dofinansowanie unijne w wysokości 207,8 …


Ponad 200 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej na …
Natomiast w czwartek, 12 listopada pomiędzy Centrum Unijnych Projektów Transportowych a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, została zawarta umowa w sprawie dofinansowania budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla z funduszy Unii Europejskiej. Chodzi o 207,8 mln złotych. Całość jest zaś warta 272,4 mln złotych.


Prawie 208 milionów złotych z UE na obwodnicę Kędzierzyna
Prawie 208 milionów złotych z UE na obwodnicę Kędzierzyna Koźla Przejdź do głównej treści Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu.


Potężna dotacja z Unii Europejskiej na budowę obwodnicy
Ponad 194 mln zł wyniesie unijna dotacja na budowę obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Dzisiaj podpisano umowę na dofinansowanie inwestycji. – Obwodnice wyprowadzają ruch z centrum miasta przez co poprawia się bezpieczeństwo oraz skraca czas przejazdu pojazdów w ruchu lokalnym i tranzytowym.


Podpisano umowy o dofinansowanie projektów drogowych. Ich …
Podpisano pięć umów dofinansowania na budowę dróg z funduszy europejskich pomiędzy Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKIA). Ich łączna wartość to ponad 2,3 mld zł – poinformował na telekonferencji minister finansów Tadeusz Kościński.
OBD2 Diagnostic Tool