Sienkiewicz: ideowe dzieci Jarosława Kaczyńskiego
Ideowe dzieci Jarosława Kaczyńskiego, patriotyczna młodzież spod znaku kibolstwa, odwróciła się od swojego patrona i pokazała, na co ją stać – powiedział.


To nie jest bunt biednych i niewykształconych. Za …
Bartłomiej Sienkiewicz – ur. w 1961 r., historyk, publicysta, urzędnik państwowy, polityk. W 1990 r. współtworzył UOP, a później Ośrodek Studiów Wschodnich. W latach 2013-14 szef MSW i …


STAN GRY: Kaczyński: Są sprawy, które głównie ze względu …
A poglądy Jarosława Kaczyńskiego w tej kwestii są znane od zawsze. I ani nie są lewackie, ani nie wynikają z nacisków. PiS zrobił dla dowartościowania rodzin i dzieci wiele, co nie wyklucza tego, by zrobić coś dobrego w sprawie mniejszej wagi – losu zwierząt.


Kaczyński ludzki pan, czyli dlaczego PiS ma poparcie
Kolejny dramat Jarosława Kaczyńskiego – chciał po prostu zwyzywać posłów od chamów, a zapisał sobie na konto kolejny cytat, który do usranej śmierci będzie powtarzany przez tych, którzy go kochają i przez tych, którzy nienawidzą. I obie te grupy będą mówiły to samo: Kaczyński ludzki pan. Intencja inna, słowa te same.


Andrzej Leder o “chamskiej hołocie” Kaczyńskiego jako …
Jarosław Kaczyński ostentacyjnie ignorował jej wystąpienie, odwrócony plecami rozmawiał z ministrem kultury Piotrem Glińskim przy ławach rządowych. Szef PO Borys Budka zwrócił na to uwagę, a gdy wicemarszałek Terlecki nie zareagował, Budka rzucił do Kaczyńskiego „To nie jest pana folwark panie prezesie”.


Na Chwale Trojcy Swietej – Strona 18 – Dzienniczek
Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu. Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu. Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości. Dał wolną wolę dla całej ludzkości. Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny. Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny. I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga. Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.


Bartłomiej Sienkiewicz u Moniki Olejnik
Bartłomiej Sienkiewicz: Zdaje się, że istotą tego modelu władzy, który chce stworzyć Jarosław Kaczyński jest władza bez żadnych ograniczeń, ani prawnych, ani formalnych i że jedyne ograniczenia, jakie w tej władzy pochodzą, pochodzą wyłącznie z woli suwerena, którego się nazywa narodem, a de facto samemu się chce być …


PiS wykorzysta dramat niepełnosprawnych jako pretekst do …
Wejście w burzliwą bitwę o konstytucję, gdzie PiS znów będzie wychodził z atrakcyjnymi społecznymi projektami, a po drugiej stronie napotka tylko wyniosłe ideowe hasła jest tym, czego mógłby sobie dziś Jarosław Kaczyński życzyć najbardziej. Sytuacja w Polsce wróciłaby bowiem do status quo sprzed afery wokół nagród.


KOD to rebelia? Cimoszewicz: Ta wypowiedź była …
Włodzimierz Cimoszewicz skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który kilka dni temu ocenił działania opozycji w Polsce jako “rebelię”. Były premier uznał tę wypowiedź za …


Szkolenie Jarosława Kaczyńskiego | En passant
Swoim zachowaniem pokazuje, jak łatwo formułuje się kalumnie, oszczerstwa, fałszywe oskarżenia, ale czy nie z takiego zachowania słynie nasz „boski” Jarosław, innym zarzuca, że Bóg poskąpił im przymiotów, „boskiemu” Jarosławowi napewno poskąpił: umiaru, rozwagi, szacunku dla innych, a w nadmiarze podarował: egocentryzmu …
code reader