Başakşehir top kapma ve pas çalışması yaptı


Milliyet: Başakşehir Top Kapma ve Pas Çalışması Yaptı…
Futbolcuların 5’e 2 top kapma ve pas idmanı yaptığı antrenman, orta-şut çalışmasıyla sona erdi. Medipol Başakşehir, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak.


Başakşehir Top Kapma ve Pas Çalıştı – tr.beinsports.com
Futbolcuların 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdükleri idmanı taktik çalışmalarla tamamladığı aktarıldı. Medipol Başakşehir, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak.


Başakşehir Maçı Hazırlıklarına Başlayan Galatasaray, Dar Alanda Pas
…Galatasaray, dar alanda pas ve top kapma çalışması yaptı. Galatasaray, Süper Lig’in 12. haftasında Medipol Başakşehir ile sarı-kırmızılılar, ardından teknik pas çalışması üzerinde durdu.


Hürriyet: Fenerbahçe Top Kapma ve Pas Çalışması Yaptı – Son…
Yeni sezon hazırlıklarını Düzce’deki Topuk Yaylası’nda sürdüren Fenerbahçe, sabah antrenmanında top kapma ve pas çalışması yaptı, ardından çift kale maçla idmanı bitirdi.


Akşam: Fenerbahçe Top Kapma ve Pas Çalışması Yaptı
İdmanda 3 gruba ayrılan futbolcuların, top kapma ve pas çalışması yaptığı kaydedildi. Süper Lig’de 28. haftanın açılış maçında Başakşehir, deplasmanda Ankaragücü’ne konuk oluyor.


Başakşehir Topbaşı Yaptı
Başakşehir topbaşı yaptı. 2 Temmuz 2019 23:41- Son Güncelleme – 2 Temmuz 2019 23:42. ile başladıkları idmanı, kondisyon hareketleri, 8’e 2 top kapma ve yarı alanda pas çalışmasıyla sürdürdü.


Başakşehir 5’e 2 Top Kapma ve Pas Çalıştı SPOR Haberi | GÜNEŞ
Yeni transfer Fedor Kudryashov’un da katıldığı idman 5’e 2 top kapma ve pas oyunun ardından yapılan taktik çalışmayla sona erdi.


Medipol Başakşehir Pas ve Top Kapma Çalıştı – Başakşehir – Spor…
Pas ve top kapma çalışmalarının ardından taktik idmanla antrenman sona erdi. Medipol Başakşehir, hazırlıklarını yarın akşam yapacağı idmanla sürdürecek.


Başakşehir Topbaşı Yaptı | Aydın 24 Haber
Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk ve yardımcısı Stjepan Tomas da takımla çalıştı. İkili, oyuncuların 8’e 2 olarak yaptığı pas ve top kapma çalışmasında yer aldı.


Başakşehir Top Kapma ve Pas Çalıştı – 26.Aralık.2019, 13:01
Medipol Başakşehir, 28 Aralık Cumartesi günü sahasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Launch car diagnostic