Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu Açıklaması 5 Tutuklama


Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu: 5 Tutuklama
Çanakkale’nin biga ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Çanakkale ve Ordu’da Uyuşturucu Operasyonu: 5 Tutuklama
Ayhan AKKAYA/BİGA (Çanakkale), (DHA)- ÇANAKKALE ve Ordu’da polis ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 şüpheli, mahkemece tutuklandı.


Çanakkale ve Ordu’da Eş Zamanlı Uyuşturucu Operasyonu
Çanakkale’de Narkotik Şube ve Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Biga ve Lapseki’de belirlenen adreslere yapılan operasyonlarda çok sayıda bonzai, skunk ve esrar maddesi ele geçirildi.


Çanakkale de Uyuşturucu Operasyonu! 5 Tutuklama
5 tutuklama. 28 Ocak 2020. 5 tutuklama. 100%. Biga ve Lapseki ilçeleri ile Ordu’da uyuşturucu madde satıcılarına yönelik olarak başlatılan eş zamanlı operasyonda toplam 5 kişi tutuklandı.


Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu: 6 Tutuklama
Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu: 6 tutuklama. Çanakkale’nin Ezine ilçesinde 300 kilogram esrarı Yunanistan’dan Türkiye’ye sokmaya çalışan 9 kişiden 6’sı tutuklandı.


Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu 1 Tutuklama – Son Dakika…
Çanakkale’de uyuşturucu veya uyarıcı madde imalatı ve ticareti yapan 1 kişi tutuklandı.


Ensonhaber.com: Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu: 1 tutuklama
Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu: 1 tutuklama. Çanakkale’de düzenlenen operasyonda 14 kişi gözaltına alınırken, 1 kişi de cezaevine gönderildi. İHA | 14.06.2019 – 17:38 ..


Sabah: Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama – En…
Haberler Yaşam Haberleri Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama. Öte yandan son operasyon dışındaki 6 aylık fiziki ve teknik takip süresi içinde toplam 22 ara operasyon yapıldı.


Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu: 1 Tutuklama – Asayiş
Çanakkale Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerde yapılan uyuşturucu operasyonunda 7 kişi gözaltına alınırken, zanlılardan biri tutuklandı.


Haber7.com: Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonuna 2 Tutuklama
Çanakkale’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheliden 2’si, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
car diagnostic