Coś PĘKŁO. Reprezentantka Polski WALI w Agatę Dudę. Pierwsza dama się ZAŁAMIE!


Pierwsza dama będzie miała pensję. Ile zarobi Agata Duda …
Pierwsza dama – jak planują politycy – miałaby zarabiać 0,9-krotność wynagrodzenia sędziego Sądu Najwyższego. Czyli ile dokładnie? W tym roku wynagrodzenie sędziego SN wynosi 19 986 zł brutto (stanowi ono 4,13-krotność przeciętnego wynagrodzenia w Polsce w drugim kwartale poprzedniego roku).


Lech Kaczyński – Wikipedia, wolna encyklopedia
Lech Aleksander Kaczyński i (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie, zm. 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku) – polski polityk i prawnik. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005-2010.. Działacz opozycji w okresie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.Prezes Najwyższej Izby Kontroli w latach 1992-1995, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Jerzego Buzka w latach 2000 …


Lech Wałęsa – Wikipedia, wolna encyklopedia
Lech Wałęsa i (ur. 29 września 1943 w Popowie) – polski polityk i działacz związkowy, z zawodu elektryk.Przywódca i bohater opozycji demokratycznej w okresie PRL, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ „Solidarność”, w 1983 laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990-1995.. Podjąwszy w 1967 pracę jako elektryk w Stoczni …


Biografia / Prezydent Lech Kaczyński / Archiwum Lecha …
W 1967 roku rozpoczął studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po obronie pracy magisterskiej, w 1971 roku, przeprowadził się do Sopotu, by podjąć pracę naukową w Zakładzie Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim pod kierunkiem doc. dr hab. Romana Korolca, a po jego śmierci prof. dr hab. Czesława Jackowiaka.


Popularne cytaty – Lubimyczytać.pl
Serwis dla miłośników książek. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek. Tysiące opinii, dobrych książek i nowości wydawniczych czeka na Ciebie!


Teksty piosenek, tłumaczenia piosenek … – Tekstowo.pl
Inne metody logowania: Zaloguj się przez Facebooka. 1 788 461 tekstów, 17 843 poszukiwanych i 650 oczekujących Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.


WPROST.pl – Polska i świat, historia, polityka, biznes …
WPROST.pl: Najnowsze wiadomości, najświeższe informacje, najciekawsze komentarze i opinie. Polska i świat, polityka, historia, biznes, kultura, Tygodnik Wprost …


Memy.pl – Zbiór najlepszych memów & generator memów
Przeglądaj i oceniaj gotowe memy lub generuj swoje własne. Śledź z nami najnowsze trendy internetu.


Demotywatory.pl
Demotywatory.pl – dowcipnie, ironicznie i prawdziwie o rzeczach niekoniecznie ważnych. Ten Barometr Burzowy Globus to dużo ciekawszy sposób na sprawdzenie pogody niż serwisy internetowe, czy nawet najładniejsza telewizyjna pogodynka.


Onet – Jesteś na bieżąco
Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków – wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka. Bądź na bieżąco z Onet!