Danıştay Başkanı Zeki Yiğit ve beraberindeki heyet Anıtkabir’i ziyaret etti


Haber7.com: Danıştay Başkanı Zeki Yiğit ve Beraberindeki Heyet
beraberindeki heyet, Danıştayın kuruluşunun 152. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Danıştay Başkanı Zeki Yiğit ve beraberindeki heyet Anıtkabir’i ziyaret etti. GİRİŞ 11.05.2020 16…


Danıştay Heyeti Anıtkabir’i Ziyaret Etti
Danıştayın 141. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Başkan Mustafa Birden başkanlığındaki heyet, Anıtkabir’i ziyaret etti. Danıştay’ın yeni başkanı Zeki Yiğit oldu.


Danıştay Başkanı Güngör’den Anıtkabir’e Ziyaret – Son Dakika…
ve beraberindeki heyet, Danıştayın kuruluşunun 151. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti – Güngör: “Danıştay Danıştay Başkanı Güngör, deftere şunları yazdı: “Yüce Atatürk, Danıştayın 151.


Devlet Erkânından Anıtkabir’e Ziyaret – onedio.com
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkânı, 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni için Anıtkabir’i ziyaret etti. Erdoğan ve beraberindeki devlet erkanı, saygı Demişti: Zeki Yiğit Danıştay Başkanı Seçildi.


Danıştay Heyeti’nin Anıtkabir Ziyareti – Son Dakika
Danıştay Heyeti’nin Anıtkabir Ziyareti. 12 yıl önce. Başkanı Sumru Çörtoğlu ve beraberindeki heyet, yüksek mahkemenin kuruluşunun 140. yıldönümü dolayısıyla Anıtkbir’i ziyaret etti.


Devlet Erkanı Anıtkabir’de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı Anıtkabir’i ziyaret etti. Danıştay Başkanlığına Zeki Yiğit seçildi. Heyet, Aslanlı Yol’dan geçerek, Atatürk’ün mozolesine geldi.


Danıştay Başkanı Anıtkabir’de
Danıştay Başkanı seçilen Hüseyin Hüsnü Karakullukçu, Anıtkabir’i ziyaret etti. Daha sonra mozalenin merdivenlerinde fotoğraf çektiren heyet, Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti.


Devlet Erkanı Anıtkabir’i Ziyaret Etti
…Erdoğan başkanlığındaki devlet erkanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki heyet tarafından karşılandı.


Önce Anıtkabir’e Sonra Türbeye | Karadeniz Gazetesi
…Genel Başkanı Meral Akşener beraberinde Kurucu Genel İdare Kurulu ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Ruhunuz şad olsun”Anıtkabir’de Akşener ve beraberindeki heyet hatıra fotoğrafı çektirdi.


Cumhurbaşkanı Adayı İnce ve Beraberindeki Heyet
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, beraberindeki heyetle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Muharrem İnce daha sonra burada dua ederek partilileri ile Anıtkabir önünde fotoğraf çektirdi.