Koronawirus. Kolejnych osiem zachorowań w Radomiu i powiecie radomskim


radom koronawirus – strona 5 – echodnia.eu
Koronawirus. Osiem nowych zachorowań w Radomiu i powiecie radomskim. Są też ozdrowieńcy. Radomski sanepid poinformował, że w ciągu ostatniej doby kolejnych osiem osób zachorowało na koronawirusa (w sumie jest już ich 674)….


radom koronawirus – echodnia.eu
Data: 4 czerwca 2020, 17:14 Koronawirus w Radomiu i powiecie radomskim. Wyzdrowiało siedem osób, w tym troje dzieci! Są też kolejne zachorowania. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu podała w czwartek aktualne statystyki dotyczące epidemii koronawirusa w mieście i


KORONAWIRUS Radom
Koronawirus. Kolejne ofiary COVID-19 w regionie radomskim. Od początku epidemii zmarło już 111 osób. Koronawirus. Według informacji przekazanych przez powiatowe stacje epidemiologiczne zmarły trzy kolejne osoby z powiatu radomskiego i grójeckiego. W całym regionie liczba zakażonych przekroczyła już 1,4 tys. 03-06-2020 19:57


Koronawirus Radomsko – NaszeMiasto.pl
Koronawirus Radomsko. Nowe zakażenie w powiecie radomszczańskim. 2020-06-01 13:30:24; W ciągu ostatniej doby w powiecie radomszczańskim odnotowano jedno nowe zakażenie koronawirusem.


Koronawirus. Osiem kolejnych ofiar COVID-19 w Radomiu i
Osiem kolejnych ofiar COVID-19 w Radomiu i powiecie. dyb. 12 kwietnia 2020 | 13:27 … Siódma zmarła osoba zakażona koronawirusem była hospitalizowana w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. To 75-latka, miała choroby współistniejące. … wielu z nas postępuje w myśl tego powiedzenia. Ale koronawirus jest ciągle groźny. Maseczki w


Radom i powiat radomski. Cztery osoby pokonały …
Radomski sanepid przedstawił kolejne dane dotyczące sytuacji z koronawirusem w Radomiu i powiecie radomskim. W trakcie ostatniej doby zanotowano 11 nowych zachorowań, czterech chorych pacjentów uzyskało już wyniki negatywne.


Koronawirus. Osiem nowych przypadków zachorowań
W sumie chorych w regionie na COVID-19 jest 853 osoby (stan danych na godzinę 13 w dniu 24 kwietnia). Najwięcej w Radomiu i powiecie radomskim – 310, w powiecie grójeckim – 267; 167 w powiecie białobrzeskim, 31 w zwoleńskim, 25 w szydłowieckim, 28 w kozienickim, 16 w przysuskim i 9 w lipskim.


Radom i powiat radomski. Kolejna osoba z potwierdzonym …
W ciągu ostatniej doby w Radomiu lub powiecie radomskim zakażona koronawirusem została kolejna osoba. Kolejne zakażenie oznacza, że na terenie miasta i powiatu choruje już 574 mieszkańców. Jednocześnie z chorobą wygrało 143, a zmarło 46.


Koronawirus. Osiem nowych zachorowań
W ciągu doby w regionie radomskim odnotowano osiem nowych przypadków zachorowań na COVID-19. Nowe zachorowania potwierdził jedynie sanepid w Radomiu. 1153 zakażeń, 523 ozdrowieńców i 92 zgony – to aktualny bilans sytuacji epidemiologicznej w regionie radomskim.


Koronawirus. DRAMAT w Radomiu. Zmarła bardzo młoda …
Jak informuje Radio Plus w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Radomiu i powiecie. W sumie potwierdzono laboratoryjnie 569 przypadków. 17 osób przebywa …