Polska gra podbiła Steam. Świetny wynik sprzedaży Green Hell


Polska gra podbiła Steam. Świetny wynik sprzedaży Green
Rodzime studio Creepy Jar ma powody do radości. Jego debiutancki projekt zatytułowany Green Hell sprzedaję się świetnie i już może się pochwalić wynikiem Polska gra podbiła Steam. Świetny wynik sprzedaży Green Hell Gamerweb.pl


sprzedaż gier, najnowsze wiadomości i … – GRY-OnLine.pl
Po premierze aktualizacji wprowadzającej tryb współpracy gra Green Hell odnotowała znaczny wzrost sprzedaży na platformie Steam. Poza tym zdołała przyciągnąć przed ekrany rekordową …


Jak sprzedawały się na Steamie polskie gry wydane w 2018 …
Jak sprzedawały się na Steamie polskie gry wydane w 2018 roku. Przyjrzeliśmy się wynikom sprzedaży polskich gier wydanych w ostatnim roku na Steamie, korzystając z danych serwisu Steam Spy.


Polska gra Green Hell debiutuje na Steam w Early Access …
Premiera Green Hell w Early Access. Pierwszoosobowy symulator przetrwania Green Hell powstaje w niezależnym, warszawskim studiu Creepy Jar, stworzonym przez byłych pracowników Techlandu, mającym na swym koncie m.in. Dying Light, Dead Island i Nail’d.Dziś możemy już wypróbować ten tytuł, gdyż zadebiutował on na Steam w ramach Wczesnego Dostępu.


Green Hell – Wikipedia, wolna encyklopedia
Green Hell – komputerowy symulator przetrwania w lasach Amazonii wyprodukowany przez Creepy Jar. Gra została wydana 5 września 2019 na platformę Microsoft Windows.Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One są zaplanowane na rok 2020.


Creepy Jar sprzedał ponad 360 tys. sztuk gry “Green Hell
Creepy Jar sprzedał brutto poprzez platformę Steam ponad 360 tys. sztuk gry Green Hell. Liczba oczekujących na zakup gry (wishlista) przekroczyła 610 tys. osób – podała spółka w komunikacie.


Green Hell” na podium bestsellerów Steam. Kurs Creepy Jar …
Green Hell” znalazł się na drugim miejscu bestsellerów Steam. Akcje produkującej go spółki Creepy Jar drożeją o blisko 50 proc. i jeszcze nigdy w historii nie były równie drogie.


Polish Spring Festival Bundle, czyli polskie gry w …
Nowa promocja na Steamie obejmuje polskie produkcje – zainteresowani mogą zgarnąć Polish Spring Festival Bundle lub zaopatrzyć się w pojedyncze tytuły z oferty. Jeśli lubicie polskie produkcje lub szukacie czegoś, co mogłoby dołączyć do Waszej i-tak-już-za-dużej kupki wstydu na …


Creepy Jar: Koszty gry ‘Green Hell’ zwróciły się w 6 …
Koszty produkcji gry “Green Hell” wraz z marketingiem zwróciły się w sześć tygodni od premiery gry w wersji early access, poinformował Creepy Jar, producent i wydawca tytułu. Dotychczas gra


Allegro – atrakcyjne ceny i 100% bezpieczeństwa
Allegro – Najlepsze ceny oraz gwarancja bezpiecznych zakupów! Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.
diagnostic code reader