Wypadek na S8. Motocyklista uderzył w przyczepkę. 39-latek w szpitalu [ZDJĘCIA]


Wypadek na S8. Motocyklista uderzył w przyczepkę. 39-latek
W środę około godz. 8.20 doszło do poważnego wypadku na S8 między Choroszczą, a Łyskami pod Białymstokiem. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący motocyklem jadąc lewym pasem uderzył w tył przyczepki ciągniętej przez 65-letniego kierowcę renault – przekazała nam Izabela Kłosowska, z zespołu prasowego podlaskiej policji.


Łyski: Wypadek zablokował S8. Motocyklista uderzył w tył …
39-letni motocyklista wjechał w tył przyczepki ciągniętej przez 65-letniego kierowcę renault. Wypadek zablokował drogę ekspresową S8 relacji Białystok – Warszawa.


Głosków. Wypadek. Ranne trzy osoby, w tym dzieci | TVN …
Do wypadku doszło na ulicy Radnych w Głoskowie. Ze wstępnych informacji policji wynika, że motocyklista nie zastosował się do znaków drogowych i uderzył w bok samochodu osobowego.


Wypadek na ul. Sanockiej w Przemyślu. 18-latek uderzył
Sanockiej w Przemyślu. 18-latek uderzył fordem w latarnię i dachował. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA] Łukasz Solski. … Wypadek na A4. W przyczepce urwało się koło Zderzenie młodych rowerzystów w Czarnorzekach. 15-latek trafił do szpitala …


Śmiertelny wypadek na S3. Motocyklista uderzył w barierki …
Wypadek miał miejsce około godziny 14.13 na północnym węźle S3 w Zielonej Górze (zjazd na Sulechów). Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.


Wypadek w Popowicach. 24-latka w szpitalu FOTO | Wieluń …
Do wypadku doszło w niedzielę, 21 czerwca przed godz. 15 w miejscowości Popowice, w gm. Pątnów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierująca audi 24- latka jadąc w kierunku Pątnowa przystąpiła do manewru wyprzedzania jadącego przed nią pojazdu w wyniku czego doszło do zderzenia się z jadącym za nią mercedesem, który był w trakcie …


Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyje motocyklista – Polska w
Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb około godziny 10.15. – Motocykl zderzył się z autem między węzłami Sieradz Wschód i Sieradz Południe, na trasie S8 w kierunku Wrocławia – poinformował aspirant sztabowy Paweł Chojnowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.


Tragiczny wypadek w Orchowie. Trzy osoby w szpitalu
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 35-letni kierujący samochodem marki Alfa Romeo jadąc w kierunku Zduńskiej Woli uderzył w tył ciężarowego mercedesa z naczepą, który włączając się do ruchu z pobocza rozpoczął manewr skrętu w drogę gruntową. W wyniku zdarzenia, do jakiego doszło 3 czerwca ok. godz. 11.30 w Orchowie pod Łaskiem obrażeń ciała doznał kierujący …


Warszawa. Nagranie wypadku autobusu na S8. WIDEO – Wiadomości
Wypadek na S8 w Warszawie. Autobus linii 186 spadł z mostu Grota-Roweckiego na Wisłostradę. Nagranie z momentu tragedii opublikował portal Fakt24.


Motocyklista zginął w wypadku, jego żona walczy o życie w
29-letni motocyklista z Chorzowa zginął w sobotę w wypadku, do jakiego doszło na ulicy Radoszowskiej w Rudzie Śląskiej. Jego rok młodsza żona walczy o życie w szpitalu, dokąd przetransportował ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Autel car diagnostic